Rašėme Nacionalinį diktantą

Penktadienį, kovo 15 dieną, Tauragės Tarailių progimnazijos bendruomenės nariai rinkosi į mokyklos aktų salę rašyti Nacionalinio diktanto. Rašančiųjų diktantą buvo net 21 asmuo. Džiugu, jog diktanto rašyme jėgas panoro išbandyti ne tik moksleiviai, bet ir ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo mokytojos ir viena mamytė. Visus susirinkusiuosius nuotaikingai pasveikino bei palinkėjo sėkmės Mokyklos direktorius Arūnas Betingis.
Nacionalinis diktantas šiemet rašomas buvo 14 kartą. Tai tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. Dalyviai galėjo ne tik pasivaržyti bei pasitikrinti rašybos įgūdžius, bet ir didžiuotis unikalia lietuvių kalba.
Rašiusieji sakė, jog buvo ką veikti – reikėjo ne tik prisiminti rašybos ir skyrybos įgūdžius, bet ir spėti užrašyti Marijaus Žiedo per LRT radiją diktuojamą tekstą.

Audronė Norkaitytė-Žiauberė, lietuvių kalbos mokytoja