STEAM veiklos „Gamtos lobiai rudenį“

Ankstų rūko apsuptą spalio 14 rytą PUG2 vaikučiai išvyko surasti, pažinti, pamatyti, pauostyti, susipažinti su gamtos lobiais. O jų rudenį mūsų gamtoje, miškuose, takuose, atodangose, pilna. Su Pagramančio regioninio parko kultūrologe Lina Misiulyte pradėjome pažintį su natūralia gamta  Jocių medžių parke ir atodangoje. Vėliau, iš mokytojos gavę užduočių lapus, ėmėme ieškoti lobių: gilių, kaštonų, eglės ir pušies kankorėžių, beržo, klevo, kaštono lapų. Surasti ir pažinti  sekėsi puikiai. O kiek buvo džiaugsmo užšokus varlei! Suradus ieškotus lobius apkabinome Genių ąžuolą. O prie šio medžio galiūno mus ištiko staigmena: čia sutikome Lietuvos karius, kurie papasakojo apie žygį miške. Atsisveikinę su tėvynės gynėjais dar pasidžiaugėme medžių grožiu Genių atodangoje, pasivaikščiojome Plynosios pažintiniu taku. Diena buvo pilna įdomių veiklų ir smagių įspūdžių.

Okseda Naujokienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja