Septintokų išvyka į Kauną

Tamsų savaitgalio rytą septintokai rinkosi prie mokyklos, kur jų laukė autobusas: mokiniai vyko į Kauno muziejus. Pirmasis sustojimas – Kauno IX fortas. Septintokai buvo pasirinkę dvi edukacijas:IX forto istorija“ ir „IX forto gynybinė siena – požemiai“,  tad informacijos ir vaizdinės medžiagos netrūko.  Kitas sustojimas Vytauto Didžiojo karo muziejus, kuriame mokiniai pasirinko ekskursiją po sales: gidas supažindino su mūsų krašte rastais eksponatais nuo  seniausiųjų laikų, kai Lietuvos teritorijoje pasirodė pirmieji gyventojai, iki šių dienų įvykių. Ekskursija po šiuos Kauno muziejus  suteikė galimybę pažinti ir įsisavinti moksliniais tyrimais pagrįstas žinias, praplėtė mokykloje įgytos informacijos suvokimą.

Rosita Simonavičienė, 7 klasės auklėtoja