Nuotolinė „Mokonomikos“ pamoka

Šiandien 1-8 klasių mokiniai su mokytojais dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje Lietuvoje „Mokonomika“ 2023.
Šiemet ši pamoka vyko jau trečią kartą. Tai „Swedbank“ iniciatyva rengiama pamoka. Mokiniai turėjo galimybę spėlioti ir prognozuoti, koks pasaulis mūsų laukia po dešimt ar keliasdešimt metų, kokios profesijos bus paklausios, kaip mūsų gyvenimus veikia dirbtinis intelektas, kokios inovacijos laukia, kuo susijęs tvarumas ir finansinis raštingumas, kas yra virusai, kuo svarbi robotika, kokios gyvūnų ir augalų rūšys nyksta, o kokios atsiranda, kuo naudingi kompiuteriniai žaidimai.
„Mokonomikos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje”, kurios tikslas yra kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.
Tikimės, kad nors daliai mūsų mokyklos mokinių šiandieninė patirtis suteiks idėjų ateičiai.

Edita Kazlauskienė, IT ir finansinio raštingumo mokytoja