Finansinio raštingumo konkursas – Europos pinigų viktorina

Kovo 30 d. nuotoliniu būdu vyko didžiausias žemyno finansinio raštingumo konkursas – Europos pinigų viktorina. Viktorinos tiesioginės transliacijos metu kompiuterio ekrane dalyviams buvo pateikta 15-a viktorinos klausimų, į kuriuos reikėjo atsakyti kuo greičiau. Rezultatai buvo apskaičiuojami ir tiesiogiai parodomi iškart. Tai leido matyti, kuriems dalyviams apie asmeninį biudžetą, jo planavimą, skolinimąsi, saugumą ir kitas finansines temas atsakinėti sekasi geriausiai.
Nacionaliniame finale geriausiai pasirodžiusi ir daugiausiai taškų surinkusi komanda gegužės 15–16 d. atstovaus Lietuvai konkurse Briuselyje, kur varžysis su kitų šalių atstovais ir galės laimėti dovanas klasei bei mokyklai.
Mūsų mokyklos mokiniai, šeštokai, taip papt dalyvavo. Negalėjome konkuruoti dėl prizų, nes dar neturime 13 metų, tačiau registravomės išbandyti savo jėgas. Nuo rugsėjo mėnesio ruošėmės šiai viktorinai ir, manome, kad pateisinome savo lūkesčius. Dalyvavo daugiau nei 1200 komandų (komandoje galėjo būti po 2 mokinius, kurie turėjo jiems priskirtą prisijungimo kodą). Nors dar laukiame oficialiai paskelbtų rezultatų, bet mokiniai jau ekrane galėjo matyti surinktus taškus ir kurioje vietoje yra. Kai kurie rezultatai tikrai džiugina. Juk mes šeštokai 😊
Nuoširdžiai dėkoju šeštokams už pasiruošimą šiam konkursui, azartą viktorinos metu.

Edita Kazlauskienė, finansinio raštingumo mokytoja