Pasitinkant KOVO 11-ąją

Regis, visai neseniai minėjome vasario 16-ąją – Lietuvos Valstybės Atkūrimo dieną ir tuoj minėsime, švęsime dar vieną, ypatingą Lietuvai dieną – KOVO 11-ąją - Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dieną. Kadangi „lietuviais esame mes gimę“, tai kiekvienam, save gerbiančiam lietuviui, privalu žinoti savo krašto istoriją. O kaip ją žino mūsų mokiniai? Geriausi 5-8 klasių istorikai, susibūrę į dvi komandas, rungėsi atlikdami tiek protmūšio, tiek paruoštas kūrybines užduotis iš Lietuvos, Tauragės istorijų. Ir šiandien geriau pasirodė „Kazimierų“ komanda, kurią sudarė: penktokai Agnė Jurgutytė ir Liudas Cibulskis, šeštokės Gustė Laugalytė ir Barbora Laugalytė, septintokai Nojus Jurkūnas ir Rokas Norkaitis, aštuntokai Gabija Normantaitė ir Tomas Lingaitis. Komandų rezultatus fiksavo komisija – mokytoja Edita Kazlauskienė ir 7 kl. mokinė Beatričė Beskytė.
Ačiū komisijai, ačiū šaunuoliams mokiniams už sklandų komandinį darbą, už puikias žinias, nes juk visa tai – „vardan tos, Lietuvos“.

Aušra Norvilienė, istorijos mokytoja