,,Patrepsynėj“ patrepsėjom…

Kovo 28 dieną „Šaltinio“ progimnazijoje vyko respublikinių folklorinių šokių varžytuvės ,,Patrepsynė“ rajoninis turas ,,Kelk kojeles tonke“. Šiame ture dalyvavo 51 pora iš Tauragės miesto ir rajono mokyklų. Džiugu, jog net aštuonios poros šokėjų dalyvavo ir iš Tarailių progimnazijos.
Konkurso dalyviai šoko keturis tradicinius šokius. Poros buvo suskirstytos į tris amžiaus grupes. Iš kiekvienos grupės šokio metu buvo išrenkamos 6 poros, o iš tų 6 – viena pora, konkretaus šokio nugalėtoja. Dvylika šokėjų porų, pateko į finalą, iš kurių tik 6 poros buvo atrinktos dalyvauti baigiamajame renginyje Šiauliuose.
Neblogai sekėsi šokti Tarailių progimnazijos 2a klasės mokiniams Milenai Gedeikytei ir Joriui Girskiui, jie net dviejuose šokiuose savo amžiaus grupėje pateko į šešetuką, trečiokai Akvilė Savickytė ir Gustas Juška, Elzė Lingaitytė ir Nojus Grinkevičius taip pat pateko į šešetuką. Elzė ir Nojus tapo šokio „Viedar's“ nugalėtojais savo amžiaus grupėje bei pateko tarp dvylikos geriausių porų į finalą. Finale Elzei ir Nojui vėl pavyko sužavėti komisiją – jų porą komisiją išrinko tarp 6 geriausių porų, kurios gegužės 4 d. varžysis Šiauliuose.
Džiaugiamės ir didžiuojamės šokėjų pasiekimais. Vaikus moko šokti ir konkursui paruošė šių eilučių autorė mokytoja Indrė Gedminienė.

Indrė Gedminienė, šokio mokytoja