Raiškiojo skaitymo konkursas

Darželyje vyko Tauragės rajono švietimo įstaigų ikimokyklinio amžiaus vaikų raiškiojo skaitymo konkurso „Ant paukščio sparnų“ pirmasis etapas. Konkurse dalyvavo „Meškučių“ grupės ugdytiniai : E. Ivaškevičiūtė, G. Čėsna, B. Lingytė, P. Toleikytė, B .Paulauskytė. Skaitovų gretas papildė ir keturmečių „Ežiukų“ grupės nariai: A. Eidėnaitė, P. Jankutė, J. Totilaitė. Šventėje pirmąjį žingsnelį į konkursus žengė ir mažieji „Boružiukai“: A. Bendikaitė, L. Gailius.
Konkurso dalyvius vertinio komisija, kurią sudarė specialioji pedagogė ir logopedė V. Maldeikienė, šokio mokytoja I. Gedminienė, pradinio ugdymo mokytoja D. Ivanauskienė.
Nugalėtojais tapo ir į antrąjį etapą, vyksiantį 2024 m. balandžio 24 d. Tauragės vaikų reabilitacijos centre-mokykloje „Pušelė“, buvo atrinkti skaitovai: Patricija Jankutė, Emilija Ivaškevičiūtė, Brigita Lingytė. Visi skaitovai apdovanoti Tarailių progimnazijos direktoriaus padėkomis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos