Paskatinimai ir apdovanojimai

Mokytojo dienos proga, 2023 m. spalio 5 d. Tauragės rajono savivaldybėje, apdovanoti šie progimnazijos mokytojai:

Tauragės rajono savivaldybės mero padėkos raštais

Arūnas Betingis, Tauragės Tarailių progimnazijos direktorius, už estetišką edukacinių  mokyklos erdvių kūrimą  ir pritaikymą mokinių ugdymo procesui organizuoti.

Jolita Žemaitienė, Tauragės Tarailių progimnazijos vyresnioji socialinė pedagogė, už emociškai saugios, mokymuisi palankios aplinkos kūrimą progimnazijoje, bendruomenės telkimą bei iniciatyvumą organizuojant mokinių vasaros poilsio stovyklas.

Nijolė Baublienė, Tauragės Tarailių progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, už IKT rajoninių olimpiadų prizininkų paruošimą, sėkmingą vadovavimą pradinių klasių metodinei grupei, Kultūros paso renginių organizavimą.

Redutė Klimašauskienė, Tauragės Tarailių progimnazijos fizikos, gamtos ir žmogaus  mokytoja metodininkė, už ilgametį, nepriekaištingą pedagoginį darbą ir mokinių puikius pasiekimus fizikos ir biologijos olimpiadose.

Tauragės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo padėkos raštais

Eglė Juozaitienė, Tauragės Tarailių progimnazijos fizinio ugdymo  mokytoja metodininkė,  už bendruomenės telkimą, sportinių tradicijų puoselėjimą, projektų rengimą ir jų įgyvendinimą.