Netradicinė diena „Sveikinimas Lietuvai!“

Graži, graži tėvynė mano –
Ir upeliukai, ir miškai.
Kur mūsų protėviai gyveno
Ir kur užaugo jų vaikai.
Tave aš gerbsiu ir mylėsiu,
Kiek mano mažos jėgos leis.
Užaugęs gint tave padėsiu,
Didvyrių eisime keliais.

Kovo 10-osios rytas Tarailių progimnazijos priešmokyklinukams ir pradinių klasių mokiniams prasidėjo kiek kitaip! Vaikai su mokytojomis Margarita Bartkiene, Vida Antanavičiene, Jolanta Lunskiene, Okseda Naujokiene, Giedre Kavaliauskiene, Nijole Baubliene, Jolanta Šermukšniene ir Laura Rimkuviene dalyvavo Netradicinio ugdymo dienoje „Sveikinimas Lietuvai“. Veiklą pradėjome giedodami Lietuvos himną. Mokytojos vaikams priminė, kuo  Kovo 11-oji svarbi mūsų valstybei. Visi dalijosi mintimis apie laisvę, dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose.

Priešmokyklinukai Lietuvą sveikino eilėmis, piešė piešinukus tėvynei. Anglų kalbos mokytojos Margarita Bartkienė, Vida Antanavičienė bei tikybos mokytoja Jolanta Lunskienė vaikus pakvietė į trumpas paskaitėles, kalbėjo apie spalvas, kūrė sveikinimo atvirukus.

1 klasės mokinukai labai mėgsta netradicinio ugdymo dienas. Pirmokai kovo 11-ąją pavadino  antruoju Lietuvos gimtadieniu, kai  sužinojo, kodėl Lietuva mini ir  Vasario 16-ąją, ir Kovo 11-ąją. Vaikai dalyvavo viktorinoje, skirtoje Lietuvai, gamino skirtuką su Lietuvos simbolika, skirtą knygai: nutarė daug knygučių perskaityti.

2 klasės mokinukai deklamavo eilėraštukus apie gimtinę, audė kilimėlį iš spalvoto popieriaus, klausėsi paskaitėlės apie tautinius kostiumus, kurią vedė Kęsčių filialo bibliotekos vyr. bibliotekininkė Ilona Žmuidinavičienė.

3 klasės vaikai aiškinosi, kuo skiriasi Kovo 11-oji nuo Vasario 16-osios, deklamavo  eilėraščius apie Lietuvą, piešė piešinį, skirtą Lietuvai, dėliojo dėlionę.

4 klasės mokinukai dalyvavo  diskusijoje „Kas tau yra Lietuva?“,  kūrė eilėraščius Lietuvai, juos pristatė draugams. Dalyvavo viktorinoje ,,Ką aš žinau apie Lietuvą?“, dėliojo Lietuvos dėlionę, piešė piešinį ,,Mano miestas Tauragė“. Veiklą  baigė daina apie Lietuvą.

Visiems buvo įdomu ir smagu dalyvauti bendroje veikloje. Dėkojame vaikams, mokytojoms, mamytėms, tėveliams, seneliams,  bibliotekininkei Ilonai Žmuidinavičienei, padėjusiems pasiruošti šiai dienai ir ją pravesti.

Sveikinimus Lietuvai galite pamatyti <<<ČIA>>>

Laura Rimkuvienė, pradinio ugdymo mokytoja