Integruota IT ir anglų kalbos pamoka

Šiandien 6 klasės mokiniams vyko integruota informacinių technologijų ir anglų kalbos pamoka, kurios tikslas – plėtoti mokinių žinias apie saugų elgesį internete. Tai buvo jaudinantis iššūkis tiek mokiniams, tiek mokytojams, nes pamoka vyko nuotoliniu būdu Moodle mokymosi aplinkoje ir Zoom platformoje. Pamokoje mokiniai susipažino su saugaus elgesio internete taisyklėmis bei gyvenimiškais patarimais, kaip saugiai elgtis internetinėje erdvėje, buvo skatinami anglų kalba išreikšti nuomonę apie internetines patyčias bei išklausius tekstą atlikti pateiktas teksto suvokimo užduotis. Atlikę interaktyvų testą apie saugų internetą lietuvių kalba bei sudalyvavę viktorinoje, kurioje klausimai anglų kalba buvo užšifruoti QR kodais, mokiniai galėjo praktiškai pritaikyti pamokoje pateiktą teorinę informaciją. Pamokos pabaigoje mokiniai interaktyviu būdu atliko pamokos refleksiją. Džiaugiamės aktyviu mokinių dalyvavimu!

Edita Kazlauskienė, IT mokytoja ir Margarita Bartkienė, anglų kalbos mokytoja