Didysis Velykų Margutis

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, artėjant pavasario šventei Velykoms, labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ pakvietė dalyvauti jau tradicija tapusiame konkurse „Velykėlės 2021“. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną, sujungiantis bendrumo dvasia šeimas. Į šį renginį registravosi ir Tarailių progimnazijos pirmokai. Mokinukai ir jų namiškiai  kiaušinius aplikuoti ir marginti mokėsi kartu su mokytoja Jolanta dailės ir technologijų pamokoje. Sugrįžę į mokyklą darbelius atsinešė į klasę. Aplikuotus margučius sudėjome ir padarėme Didžiojo Margučio koliažą. Šį Didįjį Margutį nusiuntėme konkurso organizatoriams.
Prieš Velykas iš labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ sulaukėme Velykų bobutės, kuri, pasinaudodama kurjerio Venipak siuntų pristatymo paslaugomis, atsiuntė mokiniams dovanų – dvidešimt Rasos Lazauskaitės knygučių „Dviese bijoti drąsiau“. Tai pirmoji šios rašytojos knyga, iliustruota autorės. Šioje knygoje herojai Strutis ir Kurmis niekada nebūtų susitikę, jei ne vėjo atneštas oro balionas. Tai pasakojimas apie draugystę ir,  kaip autorė teigia, puikiausiai tinka „vietoj ledų“.
Dėkojame fondui už malonias dovanas ir, matyt, naudingą laisvalaikio užsiėmimą jau turime.

Vida Antanavičienė, pailgintos grupės mokytoja