Projektas „Vieno lašelio istorija“

Pirmos klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Vieno lašelio istorija“. Projekto veiklomis siekėme ugdyti vaikų kūrybiškumą, palankų gamtai elgesį, paskatinti vandens telkinių globą.   Mokiniai aptarė vandens svarbą žmogui, nupiešė daugybę laimingų lašelių, rinko informaciją apie arčiausiai mokyklos tekančią upę Jūrą. Visiems buvo smagu surinktomis žiniomis apie Jūrą pasidalyti su klasės draugais. O kad lašeliai plauktų Jūros upe laimingi, džiugintų visų mūsų akis ir širdis, pirmokai nutarė surinkti  pajūryje šiukšles, kurių po žiemos tikrai buvo daug.  Tad dabar  vandens lašeliai plaukia laimingi, nes regi švarius upės krantus. Mes taip pat laimingi, nes įgijome naujų žinių ir atlikome gerą darbą.

Jolanta Šermukšnienė, pradinio ugdymo mokytoja