Projektinio darbo pristatymas

Birželio 2 dieną  VILNIUS TECH Ateities inžinerijos nuotolinio ugdymo platformoje Aironas Ščelys  puikiai pristatė  projektinį darbą „Oro kokybės tyrimai Tarailių progimnazijoje“. Jis oro kokybės tyrimus atliko kartu su Karolina Ishambetau, Eva Brokoriūte, Saule Marija Beitneryte. Darbas pristatytas aplinkos apsaugos tematikos grupėje. Jį moderavo VILNIUS TECH  aplinkos apsaugos ir vandens inžinerijos katedros doc. Dr. Eglė Marčiulaitienė. Platformos tikslas – populiarinti gamtos, IT ir tiksliuosius mokslus, viešinant savo projektinius ir patyriminius darbus. Džiugu, kad baigiantis mokslo metams mokytojai ir mokiniai pasidalijo savo patirtiniais, projektiniais darbais, atliktais eksperimentais ir gautais jų rezultatais bei išvadomis.  Buvo pristatyta devyniolika darbų, kurie parodė įvairių dalykų integralumą įgyvendinant patyrimines idėjas.  Džiugi žinia, kad mūsų progimnazijos  projektas  buvo pripažintas geriausiu. Didžiuojuos aštuntokų pasiekimais ir linkiu sėkmės mokantis gimnazijoje. Aironas dėkoja savo klasės draugėms už pagalbą, o mokytojai Danutei už galimybę dalyvauti šiame renginyje.

Danutė Ramanauskienė, chemijos mokytoja,  Aironas Ščelys, 8 klasės mokinys