Mokslo metus baigė ir mokytojai

Paskutinę mokslo metų savaitę   progimnazijos mokiniai  daug iškylavo: kas vyko į ekskursiją, kas į turistinį žygį ėjo  ar prie mokyklos lauko klasėje pramogavo. Vienu žodžiu, po sunkių karantininių  mokslo metų  vaikai lengviau atsikvėpė. O šiandien laisvo  Žemaitijos oro įkvėpė ir mokytojai: keliavome po Rietavą, aplankėme Oginskių kultūros istorijos muziejų,  Oginskių koplyčią – mauzoliejų, šv. Mykolo arkangelo bažnyčią. Kopėme į Lopaičių piliakalnį, vaikščiojome po didžiausią Lietuvoje senąją šventyklą po atviru dangumi, skanavome gydančio  šaltinio vandens, klausėmės legendų apie mitologinius akmenis, kurių nepaprastąja galia tikima ir šiais laikais. Išvyką baigėme arbatinėje, kuri kartu  yra ir  dailės galerija "Pilies malūnas". Dėkojame darbo grupei  „Seklyčia“ ir  mokyklos direktorei už puikią ekskursiją ir galimybę po ilgo  nuotolinio mokymo kolektyvui pabūti kartu.

Kelionės dalyvių vardu Rosita Simonavičienė