Mokiniai grįžo į klases

Netruko prabėgti smagi vasara. Į Tarailių progimnaziją Rugsėjo 1-sios rytą atpėdino Rudenėlis. Čia jis rado liūdinčią Kaliausę. Daržų sargei buvo neramu, nes manė, kad jos pareiga atlikta ir teks jai kur nors į rūsį keliauti. Bet Rudenėlis  buvo geros nuotaikos, tad pasiūlė Kaliausei dalyvauti Mokslo ir žinių dienos šventėje. Taip prasidėjo Rugsėjo 1-osios šventė, kurią toliau vedė ketvirtokai. Pradinukai dainavo,  aštuntokai vadovavo pirmokams, kurie turėjo duoti mokinio priesaiką, administracija  apdovanojo padėkomis ir atminimo dovanėlėmis  praėjusių mokslo metų stropiausiuosius ir aktyviausiuosius. Rudenėlis ir Kaliausė baigė šventę kviesdami susitikimams su auklėtojomis ir linkėdami  pažinimo džiaugsmo, atradimų ir malonaus gyvo bendravimo.

Rosita Simonavičienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja