Europos kalbų diena mokykloje

Rugsėjo 26 d. jau 20-ąjį kartą buvo minima  Europos kalbų diena. Kalbų mokėjimas skatina tarpkultūrinį bendradarbiavimą ir stiprina supratimą apie mūsų žemyno kultūrinį paveldą.  Šiais mokslo metais progimnazijos septintokai  lietuvių ir anglų kalbomis rašė europiečiui laiškus, kuriuose galėjo pritaikyti istorines, geografines žinias apie Europą ir kalbas bei lavinti rašytinio teksto kūrimo gebėjimus. Buvo linksma stebėti, kaip pradinių klasių   mokiniai atliko užduotis su Europos vėliavomis bei susipažino su ilgiausiu lietuvišku žodžiu, kuris susideda net iš 32 raidžių. Visi 5-8 klasių mokiniai buvo pakviesti sudalyvauti interaktyviose viktorinose (Kahoot), kuriomis pasitikrino lietuvių ir  anglų kalbų, istorijos ir geografijos žinias. Veiklas organizavo pradinio ugdymo mokytoja Giedrė Kavaliauskienė, anglų kalbos mokytojos Vida Antanavičienė ir Margarita Bartkienė, lietuvių kalbos mokytoja Rosita Simonavičienė, istorijos mokytoja Aušra Norvilienė, geografijos mokytoja Gražina Augaitienė.

Margarita Bartkienė, anglų kalbos mokytoja