Šventė mokytojams

Kaip akimirka prabėgo pirmasis mokslo metų mėnuo. Štai jau ir spalio, pasipuošusio gelsvai auksine spalva, alsavimą pajutome. Įvairiaspalviu lapų kilimu kasmet spalio 5 dieną ateina Mokytojo diena. Šią dieną visi pedagogai pajaučia savo darbo prasmę: mokiniai pasistengia, kad mokytojai būtų pagerbti, pasveikinti. Spalio 5-osios rytas buvo ypatingas ir Tarailių mokykloje. Visas mokytojas sveikino ikimokyklinukai, pradinukai ir vyresniųjų klasių mokiniai. Į šventę atvyko LR Seimo narių Aušrinės Norkienės ir Romualdo Vaitkaus padėjėjos. Progimnazijos direktorei buvo įteikta Aušrinės Norkienės padėka už inovatyvų vadovavimą. Šiltai pagerbti darbuotojai, šiemet minintys 5 – 25 metų darbo sukaktis, pasveikinti nauji kolektyvo nariai. Kad šventė būtų įspūdinga, o mokytojai galėtų bent trumpam atsipūsti nuo kasdienybės rutinos, daug darbo ir kūrybiškumo įdėjo aštuntokai ir jų auklėtoja. Mokytojai dėkoja už gražią šventę ir nuoširdų dėmesį.

Rosita Simonavičienė, mokytoja