Įdomi edukacija „Pieno kelias“

Penktadienį mokykloje lankėsi Všį Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos komanda, kuri organizavo 1 - 6 klasių mokiniams edukaciją „Pieno kelias“. Vaikai sužinojo, kaip namus pasiekia sveikas ir kokybiškas pienas, kaip gyvena šių dienų gyvulininkystės ūkiai, galėjo apžiūrėti natūralaus dydžio juodmargės muliažą. Konsultantai pasakojo apie karvučių ligas ir ką daro augintojai, kad gyvuliai būtų sveiki, kaip gyvuliams imamas kraujas ir atliekami įvairūs tyrimai, kaip tikrinama, ar karvutė laukiasi veršiuko, rodė, ką jos ėda, kaip tiriami pašarai. Edukacijos pabaigoje mokiniai gavo pažymėjimus, nes sėkmingai atliko užduotis: sudėjo dėliones, dalyvavo viktorinoje, atsakinėjo į pateiktus klausimus, o didžiausias siurprizas - dovana: kuprinės su LŽŪKT logotipu.
Dėkojame Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos komandai už įdomią edukaciją ir šaunias dovanas.

Redutė Klimašauskienė, edukacijos „Pieno kelias“ organizatorė