Aštuntokai viešosios bibliotekos organizuotoje viktorinoje

Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo ir mokslo komiteto ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos iniciatyva nuo 2016 m. kiekvienais metais vasario 16 – kovo 11 dienomis Lietuvoje ir užsienyje rengiamos Lietuvių kalbos dienos.  Įvairi veikla, skirta Lietuvių kalbos dienoms paminėti,  vyksta ir mūsų progimnazijoje. O  8 klasės mokinių  komanda, kurią sudarė Gabrielė Gečaitė, Guoda Giedraitė, Paulius Gonšteinas, Jonas Lingaitis, Aidas Nausėda, Mangirdas Pudžiūvis, vasario 22 dieną atsiliepė į  Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos kvietimą dalyvauti jos  organizuojamoje viktorinoje 8–9  klasių mokiniams „Žodis kelią širdin suranda“. Iš renginio mokiniai grįžo pakilios nuotaikos: puikus komandinis darbas ir žinios leis labiau pasitikėti draugais ir savimi. Dėkojame bibliotekos darbuotojams už įdomų renginį.

Rosita Simonavičienė, lietuvių kalbos mokytoja