Draugiškoji SEU Drambliada 2022

VŠĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“, Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija, VŠĮ ,,Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centras“ jau penktus metus organizuoja ,,Draugiškąją SEU Drambliadą“. Olimpiados tikslas yra atkreipti dėmesį į vaikų socialinio ir emocinio ugdymo svarbą, ugdyti penkias pagrindines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingą sprendimų priėmimą. Šios olimpiados veikloje aktyvūs buvo ir mūsų mokyklos 1- 4 klasių mokinukai. Atliekant užduotis kiekvienas mokėsi ne konkuruoti, o dalintis, bendrauti ir bendradarbiauti, išklausyti kitą, puoselėti draugiškus santykius ir visiems kartu kurti saugią mokymosi aplinką.

Nijolė Baublienė, pradinių klasių mokytoja