Protmūšis - Tremties ir rezistencijos muziejuje

Gegužės 5 d. mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė 5 kl. mok. Povilas Laugalys, 6 kl. mok. Gabija Normantaitė, 7 kl. mok. Ignas Brazdauskas ir 8 kl. mok. Paulius Gonšteinas vyko į Tremties ir rezistencijos muziejų. Ten vyko rajoninė 5-8 klasių istorinė viktorina-protmūšis „Miško broliai“. Protmūšy dalyvavo dar 5 mokyklų komandos. Mokinių žinias vertino komisija, kurią sudarė: Šaulių sąjungos atstovė Jolita Vilimaitienė, TKM direktorės pavaduotojas Darius Kiniulis ir Tremties ir rezistencijos muziejaus vedėjas Raimondas Matemaitis. Visus susirinkusius, į šį neeilinį renginį, pasveikino TKM direktorė Eglė Červinskaitė.
Tai buvo puiki proga mokiniams susipažinti su protmūšio taisyklėmis ir puiki galimybė daugiau sužinoti apie partizaninį laikotarpį Lietuvoje, Tauragės krašte. O mūsų komandai pasisekė ypač, laimėjo 1 -ąją vietą.
Aušra Norvilienė, istorijos mokytoja