3 klasės išvyka į Kęsčius

Birželio 2 dieną Tarailių progimnazijos 3 klasės mokiniams buvo organizuotos dvi edukacijos. Vaikai, lydimi mokytojų Lauros Rimkuvienės ir Jolitos Žemaitienės, vyko į Kęsčių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos muziejų bei biblioteką. Muziejuje mokiniai, žiūrėdami filmą, pakartojo žinias, kaip elgtis su ugnimi, apžiūrėjo gausybę eksponatų, klausėsi pasakojimo apie gaisrus, išbandė transporto priemones: ugniagesių komanda visą klasę pavėžėjo aplink Kęsčių miestelį. Kupini įspūdžių nuvyko ir į Kęsčių biblioteką. Apžiūrėjo biblioteką, žaidė žaidimus. Su bibliotekininke Ilona Žmuidinavičiene diskutavo apie knygas, klausė jos patarimų, kaip išsirinkti įdomiausias knygas. Dėkojame už įdomią išvyką bibliotekininkei Ilonai Žmuidinavičienei ir Vladui Liekiui, Tauragės gaisrininkų asociacijos vadovui, už galimybę bendradarbiauti ir plėsti žinias apie Tauragės kraštą.

Laura Rimkuvienė, pradinio ugdymo mokytoja