Vasaros stovykla ,,Atostogaukime kartu“

Baigėsi progimnazijos organizuota PUG mokiniams dieninė vasaros stovykla ,,Atostogaukime kartu“, kuri tęsėsi 5 dienas. Veikla prasidėjo birželio šeštą dieną. Mokyklos kieme kiekvienas stovyklautojas garsiai kartojo priesaiką ir įsipareigojo laikytis visų priesaikos žodžių. Pirmą dieną praleidome Pagramančio regioninio parko lankytojų centre.  Susipažinome su ekspozicijomis, ėjome į žygį. Emocijų pliūpsnis užliejo, kai vos neskriejome  kabančiais tiltais. Antrą dieną lankėmės S. Klymanto sodyboje Rūgalių kaime. Joje gausybė įvairių gyvūnų: ir savų, ir priglaustų. Trečią dieną lankėmės Tauragės krašto muziejuje ,,Santaka“ ir vaikų bibliotekoje žiūrėjome lėlių spektaklį. Ketvirtą dieną stovyklautojai pramogavo Taurų nuotykių parke. Vaikai labai džiaugėsi drauge praleistu laiku, jiems kilo daug smagių ir malonių emocijų. Paskutinę stovyklos dieną linksmai praleidome Pagramančio Lakštingalų slėnyje: žaidėme, išdykavome, rungtyniavome bei palinkėjome vieni kitiems gražios likusios vasaros – kad ši būtų smagi, sveika ir kupina nuotykių!

Jolita Žemaitienė, socialinė  pedagogė