Skaitytojai, įveikę vasaros knygų iššūkį

Nors vasara jau seniai praėjo, bet skaitymo akcijos „Vasara su knyga“ diplomus mokyklos vaikai vis dar neša. Šalies bibliotekos visus Lietuvos žmones, mėgstančius skaityti, birželio 1 – rugpjūčio 31 d. kvietė dalyvauti skaitymo akcijoje. Tai padaryti buvo labai paprasta: reikėjo kreiptis į savo biblioteką, kad jos darbuotojai užregistruotų skaitytoją kaip iššūkio dalyvį arba registruotis savarankiškai svetainėje. Svarbiausia buvo perskaityti 5 užduotyje nurodytas knygas: apie žmogaus ryšį su gyvūnu (-ais), Baltijos šalių autoriaus knygą, biografinę knygą, knygą, kurios pavadinimas – vienas žodis ir šeimos nario vaikystėje mėgtą knygą. Iššūkį įveikė šie mūsų mokyklos mokiniai: tai penktokės Gustė Laugalytė ir Barbora Laugalytė, šeštokas Povilas Laugalys ir aštuntokai Ignas Brazdauskas, Gabrielė Steigvilaitė, Akvilė Urbutytė ir Vestina Vaivadaitė. Didžiuojuosi šiais skaitytojais. Ir nors papildomų prizų jie nelaimėjo, manau, perskaitytos knygos papildė jų žinių bagažą, suteikė kokybišką poilsį ir dovanojo gerą nuotaiką.

Rosita Simonavičienė, lietuvių kalbos mokytoja