Mokykla šventė gimtadienį

Šiemet, rugsėjo 1-ąją, Tarailių mokyklai sukako trisdešimt metų. Progimnazijos bendruomenė šią sukaktį paminėjo spalio 27 dieną.  Jubiliejinė 30-čio šventė prasidėjo spalio 21 dieną šv. Mišiomis. Tarailių progimnazijos bendruomenei šv. Mišias aukojo parapijos klebonas Marius, kuris su nuolankumu, šiluma, atvira širdimi ėjo į mokyklos bendruomenę. Organizuojant šv. Mišias kilniai prisidėjo mokyklos administracija – direktorė Elmyra Jurkšaitienė, pavaduotoja Diana Lebedžinskienė, socialinė pedagogė Jolita Žemaitienė, pradinių klasių ir tikybos mokytoja Nijolė Baublienė, tikybos mokytoja Jolanta Lunskienė, 2 klasės mokinė Eva ir jos tėveliai, 8 klasės mokiniai Ignas, Kajus, Evelina, Gabrielė, Eglė, Robertas. Spalio 27 dieną mokykloje vyko renginys, skirtas šiai progai. Pasveikinti mokyklos bendruomenės atvyko ir sveikinimo žodžius tarė  pirmoji mokyklos direktorė Elena Stasiulienė,  buvę direktoriai Viktorija Paulauskienė ir Remigijus Masteika bei garbūs Tauragės rajono svečiai: Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jūratė Veisienė, Tauragės rajono vadovų asociacijos narės – „Vermės“ gimnazijos direktorė Dalia Pukelienė ir „Aušros“ progimnazijos direktorė Danguolė Bastakienė, bendruomenės „Tarailių ratas“ vadovas ir mūsų mokyklos mokinio tėvelis Nedas Budginas. Šventėje skambėjo skudučių, smuiko ir pianino garsai, nuoširdžios mokinių dainos, sukosi mokinių poros. Ačiū visai mokyklos bendruomenei už maldas, nuoširdų dalyvavimą šv. Mišiose bei bendradarbiavimą ruošiant šventę. Ačiū, kad buvote kartu ir kūrėte šventinę  nuotaiką!

Jolanta Lunskienė, tikybos mokytoja
Edita Kazlauskienė, IT mokytoja