Akcija „NE Erasmus, bet mainai“

Lapkričio 24 d., nuo ankstyvo ryto, mokykloje šurmulys- ruošiamės mainytis daiktais. Visa mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavome akcijoje “NE Erasmus, bet mainai”, kuri organizuojama Tauragės regione. Įsijungti pasiūlė Isvalda Aleknienė (Europe Direct informacijos centras). Dalyviams buvo smagu nebenaudojamus daiktus atnešti ir dalintis - mainytis su kitais. Ant stalų nugulė krūvos žaislų, knygų, stalo žaidimų, puodelių ir suvenyrų. Aktyviausi dalyviai buvo priešmokyklinukai ir pradinukai. Džiaugiamės, kad ši akcijos idėja ,,mažinti vartotojiškumą, neišmesti gerų nenaudojamų daiktų, nepirkti naujų, o dalintis – mainytis” buvo įgyvendinta su kaupu. Dėkojame idėjos autorei Isvaldai, mokiniams ir jų tėveliams, mokytojoms ir visiems mokyklos darbuotojams už aktyvų dalyvavimą renginyje.

Mokytoja Redutė Klimašauskienė ir mokinių grupė, akcijos organizatoriai