Tauragės Tarailių progimnazija

10000 žingsnių yra vieni juokai

Spalio 15 dienos rytas Tarailių progimnazijoje prasidėjo iššūkiu – keliauk į žygį ir surink 10 000 žingsnių (pagal respublikinio projekto „Sveikatiada“ veiklos programą) .

Priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasių mokinukai su mokytojomis patraukė Vasaros estradon. Ten jų laukė linksmos, aktyvios užduotys, kurias organizavo sveikatos priežiūros specialistė Gema Nairanauskaitė.

Mokyklos vyresnieji – 5-8 klasių mokiniai keliavo prie Tauragės konvencijos paminklo. Atvykusiuosius pasveikino sveikatingumo treneris Arūnas Vladička. Mokiniai nesitikėjo, kad, įveikus tokį kelią, jėgų bus akyviems pratimams ir judriems žaidimams. Treneris įtikino vaikus, kad po šios veiklos jie lyg ant sparnų grįš į mokyklą, tad visas būrys buvo puikiai nusiteikęs ir sportavo tikrai šauniai. O į mokyklą grįžome gal ir ne ant sparnų, bet geros nuotaikos.

Naudodami išmaniuosius laikrodžius, ėjimo programėles mobiliuosiuose telefonuose, kiekvienas suskaičiavo savo žingsnius: vaikai džiaugėsi, kad jų buvo daugiau nei 10 000.

Eglė Juozaitienė, kūno kultūros mokytoja