Respublikinėje konferencijoje - ir tarailiškiai

Sausio 13 dieną Šiaulių ,,Romuvos“ progimnazijoje vyko respublikinė internetinė (ang. online) bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių konferencija „Laisvės laužai tebešviečia“, skirta Laisvės gynėjų dienos 30-čiui paminėti. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos 8 klasės mokinės Karolina Ishambetau ir Eva Brokoriūtė. Jos pristatė kūrybinį video siužetą „Laisvės dvasia Tauragėje“. Šį siužetą mergaitėms kurti padėjo ir Saulė Marija Beitnerytė bei Aironas Ščelys.

Konferencijoje dalyvavo itin gausus dalyvių skaičius – nuotoliniu būdu buvo pristatyti dvidešimt devyni pranešimai. Savo mintimis dalijosi mokiniai iš Šiaulių miesto, Šiaulių rajono Kuršėnų, Kelmės, Kelmės rajono, Panevėžio, Panevėžio rajono, Druskininkų, Marijampolės, Vilniaus miesto mokyklų. Tauragės miestui bei rajonui atstovavo tik Tarailių progimnazija.

Aušra Norvilienė, istorijos mokytoja