Mokytojai 2023–2024 mokslo metais

Vardas ir pavardė Pareigos ir kvalifikacinė kategorija Elektroninio pašto adresas Pareigybės aprašymas
Vida Antanavičienė Pailgintos dienos grupės auklėtoja
Gražina Augaitienė Geografijos vyresnioji mokytoja
Nijolė Baublienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė (3 klasė)
Pailgintos dienos grupės auklėtoja
Laima Cancingerienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Danutė Ivanauskienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė (1a klasė) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Eglė Juozaitienė Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė
Biologijos mokytoja
Jūratė Kabatkinienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Giedrė Kavaliauskienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė (2a klasė)
Edita Kazlauskienė Informacinių technologijų mokytoja metodininkė
Finansinio raštingumo mokytoja
Redutė Klimašauskienė Fizikos mokytoja metodininkė
Dalyko „Gamta ir žmogus“ mokytoja metodininkė

Evelina Lingienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Diana Lebedžinskienė Dorinio ugdymo (etikos) vyresnioji mokytoja
Gyvenimo įgūdžių ugdymo mokytoja
Jolanta Lunskienė Dorinio ugdymo (katalikų tikybos) mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Okseda Naujokienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė (2b klasė)

Elvina Nikitinaitė Technologijų mokytoja metodininkė
Dailės mokytoja metodininkė
Audronė Norkaitytė-Žiauberė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Irena Skrodenytė Rusų kalbos vyresnioji mokytoja
Jolanta Šermukšnienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė (4 klasė) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Mokytojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią formą naudojant lotyniškas raides: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informacija atnaujinta 2023 m. rugsėjo 5 d.