Vasaros stovykla ,,Atostogaukime kartu“

Birželio 3 d. stovykloje lankėsi Tauragės liaudies teatro režisierė Genovaitė Urmonaitė, kuri vaikus pakvietė žaisti teatrą. Klounas drauge su vaikais improvizavo ir žaidė. Vaikai išlaisvino savo vaizduotę, jiems teko įsikūnyti į daugybę personažų: dramblius, troleibusus, varlytes. Stebėjomės vaikų aktoriniais sugebėjimais, pačių išrastais žodžiais ir neįtikėtina fantazija. Džiaugsmo suteikė piešimas ant akmenų. Akmenukai virto personažais, kuriuose atsispindėjo vaikų nuotaikos ir mintys.
Birželio 4 d. stovyklautojai pramogavo ,,Taurų nuotykių parke“. Vaikai labai džiaugėsi praleistu laiku drauge, jiems kilo daug smagių ir malonių emocijų.
Birželio 7 d. – paskutinė stovyklos diena. Ją linksmai praleidome Pagramančio ,,Lakštingalų slėnyje“: žaidėme, juokėmės, rungtyniavome. Mus aplankė Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės J. Sadauskytė ir R. Žvynakienė. Jos papasakojo apie saugų elgesį vasaros metu. Diskutavo su vaikais, kaip saugiai elgtis prie vandens, kokie pavojai gali kilti bendraujant su nepažįstamais žmonėmis. Vaikai drauge su pareigūnėmis sprendė problemas remdamiesi tuo, ką jau žino ir ką sužinojo. Palinkėjome vieni kitiems smagios ir saugios vasaros.

Jolita Žemaitienė, soc. pedagogė