Šventes pasitinkant

Vykdydami integruotą – netradicinį projektą „Tauragė istorijos vingiuose“ 8 klasės mokiniai susipažino su pagrindiniais Tauragės miesto objektais. Kai kuriuos iš jų turėjo galimybę dar kartą pamatyti  ant kuriamo atviruko per vykdomą edukaciją TKM „Santaka“ „Atvirlaiškių dirbtuvės“. Edukatoriaus Juozo dėka mokiniai ne tik susipažino su fotografijos paslaptimis, bet ir patys pasinėrė į šį pasaulį. Gautu  rezultatu  visi be išimties  buvo ir nustebinti,  ir labai patenkinti.
Kitoje edukacijoje „Balzako laiškas“ aštuntokai ne tik sužinojo naujų ir įdomių faktų apie žymųjį prancūzų rašytoją, bet ir išbandė rašymą  žąsies plunksna. Nustebau, kad daugeliui ši rašliava, kaip žmonės sako, ėjo kaip iš pypkės. Užrašę sapnų atsiminimus, palinkėjimus draugui, vėliau burtų keliu ištrauką kažkurio klasės draugo laišką pasiėmė atminčiai.
Su sukurtais kalėdiniais atvirlaiškiais ir draugų palinkėjimais belieka laukti gražių, jaukių ir prasmingų šv. Kalėdų ir Naujųjų metų.

Aušra Norvilienė, istorijos mokytoja