Ekskursija autobusu

Lapkričio 14 d. UAB ,,Tauragės autobusų parkas“ organizavo 6 klasės mokiniams ekskursiją po Tauragės miestą. Mus pasitiko Tauragės autobusų parko direktorius R. Martinavičius. Jis mokiniams paaiškino, jog gyvename žaliausioje savivaldybėje: mieste gyventojus vežioja nemokami elektriniai autobusai, rajone nemokamas viešasis transportas, įrengtos automobilių įkrovimo aikštelės. Apsilankėme jaukioje autobusų stoties laukimo salėje, kurioje vyko diskusija.
Apžiūrėjome autobusų išvykimo peroną, informacinius stendus. Vykome į autobuso įkrovimą stotelę. Ekskursijos pabaigoje mokiniai atsakinėjo į klausimus. Mokiniai ir mokytojos apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis, atšvaitais. Mokiniai padėkojo Tauragės autobusų parko direktoriui R. Martinavičiui už turiningą ekskursiją.

Jolita Žemaitienė, 6 klasės auklėtoja